ساخت متن سه بعدی در فتوشاپ

     1- ابتدا یک فایل جدید با اندازه دلخواه ایجاد نمایید.
     2- سپس ابزار Horizontal Text Tool را انتخاب کنید و متن خود را تایپ نمایید. رنگ مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید. برای واضح بودن طرح بهتر است از یک فونت تو پر با اندازه بزرگ استفاده کنید.
     3- سپس بر روی لایه کلید سمت راست ماوس را بفشارید و گزینه Rasterize Layer را انتخاب کنید. 
      4-   حالا کلید های Ctrl+T را با هم بفشارید تا حالت Free Transform انتخاب شود . سپس کلید های Ctrl+Shift+Alt را با هم نگاه داشته و بر روی گره سمت راست پایین شکل کلیک کنید و آنرا به سمت راست تا حدی که شکل متن به هم نخورد، بکشید. سپس کلیدها را رها کنید و بر روی گره وسط بالا کلیک کنید و آنرا به پایین بکشید. پس از رسیدن به شکل مطلوب کلید Enter را بفشارید.
     5- سپس بر روی لایه متن دوبار کلیک کنید تا پنجره افکتها باز شود. در پنجره ای که باز میشود گزینه Bevel and Emboss را تیک بزنید و کلید OK را بفشارید  مطمئن شوید که ابزار Arrow Tool‌انتخاب شده است اگر اینطور نیست کلید V را بفشارید. حالا 9 بار کلید Down Arrow را بفشارید (این نکته را یاد آورد شوم که منظورم از Down Arrow همان کلیدهای مکان نما بر روی صفحه کلید است) تا لایه مقداری پایین آید.
  6- حالا کلید Alt را پایین نگاه دارید و 9 بار کلید Up Arrow که بر روی صفحه کلید شما است را بفشارید. با اینکار 9 لایه جدید هر یک با فاصله 1 پیکسل ایجاد میکنید
 7- تمام لایه هایی که ایجاد شده را یکی کنید برای اینکار همه آنرا را با هم لینک کنید و سپس کلید Ctrl+E را بفشارید
/ 0 نظر / 11 بازدید