نوشته روی شیشه بخار گرفته

برای این آموزش نیاز به یک شیشه پر بخار و شبنم نیاز دارید که با سرچ کوتاهی می تونین اون رو پیدا کنین. من در این آموزش از عکس زیر استفاده کردم که بک گراند نسبتا تیره ای داره. هرچه بک گراند تیره ای داشته باشه بهتره. البته نه خیلی تیره. 

خب در این مرحله ما باید بک گراند سازی کنیم برای کارمون و این کارو با یکی از ابزارهایی که خیلی از شماها خیلی کمتر باهاش کار کردین انجام خواهیم داد. در منوی ابزارهاتون، ابزار History brush رو کلیک کرده و موس رو نگه دارین تا منوش باز شه. 

ابزار دومی یعنی Art history brush رو انتخاب کرده و شروع به کار می کنیم و نواری رو در میانه بک گراندمون طرح می زنیم سعی کنین خیلی زیاد رنگها رو ترکیب نکنین. 

خب بعد که این کارو انجام دادین ابزار بالاییشو یعنی History brush رو انتخاب کنین که اثر ابزار قبلیو از بین می بره. بنا به اندازه کارمون و مقدار نوشتمون باید اندازه مناسبی بهش بدیم تا بتونیم باهاش متنمونو وارد کنیم. من برای این ابعاد و مقدار نوشتم میزان زیرو بهش دادم:

خب حالا متنتونو با دقت وارد کنین سعی کنین یه جمله کوتاه و خلاصه بنویسین. اگه دیدین بد شد برگردین و دوباره بنویسینش. 

من جمله زیرو نوشتم. 

میبینین که به راحتی تونستین یه تایپوگرافی جالب ایجاد کنین. منتها خب همیشه وقتی رو یه شیشه بخار گرفته می نویسین دیدین که قطرات آب ایجاد می شه و بدون اونها کار کمی غیر طبیعیه. خب با ارتباط دادن قطرات بالا به نوشته ها و نوشته ها به قطرات پایین این کار انجام می شه. تنها کافیه سایز History brush تون رو کوچیکتر کنین و خطوطی رو رسم کنین. 

http://shaparakdesign.persianblog.ir

/ 1 نظر / 26 بازدید